0
Обране
0
Порівняти
Каталог товарів
0
0

Фільтри BRGA (CVT)

Сортування:
new
😬 закінчується
В наявності

Чистота робочої рідини Honda HCF-2 у варіаторі BRGA (CVT) на кросоверах Honda CR-V 1.5L AWD (2020–2022 рр.) є головним фактором довговічності трансмісії. Дрібна металева стружка та продукти зношування фрикціонів здатні забивати канали гідроблока, пошкоджувати соленоїди регулювання тиску та викликати задири на робочих поверхнях конусів і ременя. Своєчасна заміна масляних фільтрів під час кожного ТО варіатора захищає гідравлічну систему від передчасного зношування.

У каталозі Autoshift представлені всі необхідні фільтрувальні елементи для варіатора BRGA:

  • Фільтр грубої очистки (внутрішній фільтр-приймач): розташовується в піддоні варіатора, затримує великі механічні частки та запобігає масляному голодуванню насоса.

  • Фільтр тонкої очистки (зовнішній картридж / охолоджувача): утримує мікроскопічні суспензії, захищаючи клапани гідроблока та соленоїди.

  • Комплекти для заміни оливи CVT: готові набори з двох фільтрів та прокладки піддона для проведення повного регламентного обслуговування.

Усі фільтри чітко відповідають посадковим розмірам та технічним допускам Honda. Замовте фільтри для варіатора BRGA на сайті Autoshift із доставкою по Україні або зверніться до фахівців по консультацію.

Розгорнути